Ponúkame vám značkové produkty

Pri výbere nami predávaných produktov sa riadime našou dlhoročnou praxou v distribúcii kancelárskeho nábytku a sedenia.

U nás máte záruku toho, že za vaše peniaze dostanete 100% kvalitný produkt, ktorý vám bude dlhodobo a dobre slúžiť.

 

Naši výrobcovia produkujú výrobky zodpovedajúce najvyšším štandardom z hľadiska ergonómie, kvality a dizajnu. Ponúkané produkty sú výsledkom mnohoročnej systematickej práce a neustáleho vývoja jednotlivých výrobcov. Výrobcovia disponujú certifikátmi o zhode Systému managementu kvality s požiadavkami normy ISO 9001.

Výrobcovia nami ponúkaných produktov sú na trhu v danom segmente známymi a uznávanými. Výrobcovia ako vlastníci ochranných známok dbajú nielen o udržanie deklarovanej kvality výrobkov, taktiež dbajú o neustály vývoj a zlepšovanie.

Kvalita ponúkaných výrobkov je doložená produktovými certifikátmi. Všetky ponúkané produkty prešli testom vo vlastných (u výrobcu) alebo certifikovaných skúšobniach.

 

Hlavná výhoda vášho nákupu

Náš zákazník si doslova poskladá vlastný produkt šitý na mieru. Zákazník má možnosť vybrať si vlastné požadované parametre produktu (tkaninu, lakťové opierky, farbu konštrukcie, kríža, typ koliesok atď.).

Zákazníkom zvolený produkt sa vyrába na základe stanovania jeho požadovaných parametrov.

Na vyžiadanie zasielame zákazníkovi vzorky tkanín.

 

Doprava zdarma

Objednávku vám doručíme zdarma kamkoľvek v Slovenskej republike.

 

Predĺžená záruka až na 5 rokov

Za kvalitu nami predávaných produktov sa nebojíme postaviť.

Na všetky ponúkané produkty vám spolu s výrobcom garantujeme záruku na 5 rokov.

 

Sme pre vás spoľahlivým partnerom

Sme profesionáli, ktorí pôsobia v oblasti kancelárskeho nábytku a sedenia, predaja a maloobchodu už vyše 17 rokov. Pracujeme rýchlo, odborne a korektne. Naši zákazníci v nás nachádzajú spoľahlivého partnera. 

Kvalitu našich služieb vidíme nielen v stabilne vysokej kvalite ponúkaných produktov, ale i v súvisiacom servise, ktorý spočíva v odbornom poradenstve a komunikácii so zákazníkom. Zákazníkovi dokážeme odporučiť výrobok podľa jeho potrieb, v komfortnej spolupráci s nami, a to od potvrdenia objednávky do 24 hodín až po dodanie produktu k zákazníkovi, ako aj okamžité riešenie prípadných reklamácii. Potreby našich zákazníkov sú prijímané ako podnety na vývoj a vylepšenie našich služieb.

 

Prajeme vám príjemné nakupovanie!